UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam już swoje lata, najbardziej żałuję, że nie wyjechałem ponad 30 lat temu z Polski, . .. gdzieś na południe, życie tu jest mentalną i pogodowa mordęgą, no co mi ten dom w tym otoczeniu?
Yhj
mam już swoje lata, najbardziej żałuję, że nie wyjechałem ponad 30 lat temu z Polski, . .. gdzieś na południe, życie tu jest mentalną i pogodowa mordęgą, no co mi ten dom w tym otoczeniu?
Yhj