UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam już swoje lata, najbardziej żałuję, że nie wyjechałem ponad 30 lat temu z Polski, . .. gdzieś na południe, życie tu jest mentalną i pogodowa mordęgą, no co mi ten dom w tym otoczeniu?

Yhj

Anuluj