UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ekonomia podstawy - Zapewne ma Pan/Pani rację. Ale czy aby na pewno świat wróci do tego co było ? Oby ten optymizm był uzasadniony - tego życzę nam wszystkim


Anuluj