UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ekonomia podstawy - Zapewne ma Pan/Pani rację. Ale czy aby na pewno świat wróci do tego co było ? Oby ten optymizm był uzasadniony - tego życzę nam wszystkim
@ekonomia podstawy - Zapewne ma Pan/Pani rację. Ale czy aby na pewno świat wróci do tego co było ? Oby ten optymizm był uzasadniony - tego życzę nam wszystkim