UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Matko boska - a jednak ktoś to kupił. .. .. Wojna, inflacja, kredyty prawie 100% więcej. Ja się pytam kto to kupi? Jak widać deweloperka ma się dobrze, nawet w Elblągu. Współczuję mieszkańcom Druskiennickiej. .