UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo pan prezydent Wróblewski. Zalesiony teren wydzierżawił pod farmę fotowoltaiczną. .. GRATULACJE ! Czy pan prezydent Wróblewski ma w swoim posiadaniu kominek na drewno ? Jeśli ma to tym bardziej należą mu się gratulacje. ..

GłębokaMyśl

Anuluj