UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wycinać 100-150 ha drzew, żeby postawić farmę fotowoltaiczną? Hmm widzę to tak, że inwestor wytnie i sprzeda drewno, a później kierując się rachunkiem ekonomicznym (w konsekwencji zmiany ustawodawstwa)wstrzyma na nieokreślony czas realizację inwestycji i płatność dzierżawy na rzecz miasta. Miasto umowę wypowie, przez lata będzie się napi#%dalać w sądzie i gónwo z tego będzie. Z resztą nie pierwszy raz.