UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozwolą im wyciąć te drzewa? Absurdem jest, że pozwolą na wycinkę, zrobią WZ (albo co lepsze uchwalą MPZP)a Energa albo PSE z przyczyn technicznych odmówi wydania WTP. Chyba, że mają warunki przyłączenia. Ktoś wie?

Jacek Placek 2

Anuluj