UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z budowa apartamentów na rogu krolewiecka-robotnicza? Radni nie zgodzili się na budowę, a ich decyzją to świadome i celowe niszczenie i zaniedbywanie miasta Elbląg. PRECZ Z RADNYMI! Zasługujemy na lepszych niż obecni, którzy są odpowiedzialni za blokowanie inwestycji!


Anuluj