UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. - Odpowiadam, zawsze byłem za przekopem i cała rodzina podpisywala się kilkanascie lat temu na bulwarze pani Elżbiecie Gellert, gdy zbierała podpisy za przekopem. Potem komuś wyżej z PO temat nie odpowiadał i pociągnął go dalej PiS. Nadmieniam, że nigdy nie byłem fanem tych partii, a PiS-u II szczególnie nie trawię.