UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Operator musiał o tym zadecydować. Jako port się nie odezwaliście. Człowieku musisz o jednym spektakularnym transporcie. Jakby węgiel przypłynął dostałbyś karę od elektrowni za dłubanie w nosie i siedziałbyś cicho. Operator = firma zapewne nie pracownik dźwigu na jedynym nabrzeżu tego tworu nazywanego portem. Operator torów kolejowych jakoś nie protestuje i węgiel leci sobie jak leciał.


Anuluj