UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawy materiał ale uważam, że zabrakło dwóch pytań. Czy Pan Pol widział się i rozmawiał z obecnym prezydentem oraz czy zna osoby z lewicy jak Nowak, Klim itd i co sądzi o tej formacji z perspektywy lat.

Fan_Gargamela_z_PO

Anuluj