UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic dobrego dla zas to nie wróży. Jak zakład miał kł opoty po upadku FSO ta wszyscy mieli to w d.. A po tylu latach jak zakład normalnie funkcjonuje to zmiana zarządu co jest tort do podziału?
Były pracownik w2