UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic dobrego dla zas to nie wróży. Jak zakład miał kł opoty po upadku FSO ta wszyscy mieli to w d.. A po tylu latach jak zakład normalnie funkcjonuje to zmiana zarządu co jest tort do podziału?

Były pracownik w2

Anuluj