UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to nie jest ten sam Pol, który wrobił nas w długoletnie uzależnienie od rosyjskiego gazu? Lisek przechera w przebraniu biznesmena!
Atomek9
Czy to nie jest ten sam Pol, który wrobił nas w długoletnie uzależnienie od rosyjskiego gazu? Lisek przechera w przebraniu biznesmena!
Atomek9