UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to nie jest ten sam Pol, który wrobił nas w długoletnie uzależnienie od rosyjskiego gazu? Lisek przechera w przebraniu biznesmena!

Atomek9

Anuluj