UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z przekopu jak w eg nic nie ma. Ani turystyka ani przemysł. W tym mieście nic nikomu nie potrzeba, wystarczy minimum i za dużo się nie narobić. Nawet nowoczesne oświetlenie świąteczne dla nich zbędne w grudniu. Zadowoloną się tym co świeci od 10 lat.

Miasto gremlinow

Anuluj