UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z przekopu jak w eg nic nie ma. Ani turystyka ani przemysł. W tym mieście nic nikomu nie potrzeba, wystarczy minimum i za dużo się nie narobić. Nawet nowoczesne oświetlenie świąteczne dla nich zbędne w grudniu. Zadowoloną się tym co świeci od 10 lat.
Miasto gremlinow