UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie lepiej uruchomić kurs w stronę kątów rybackich? A po przekopie na Hel? Na plażę to bym popłyna. .. miła alternatywa od stania w korku
A nie lepiej uruchomić kurs w stronę kątów rybackich? A po przekopie na Hel? Na plażę to bym popłyna. .. miła alternatywa od stania w korku