UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo cieszy fakt, że ktoś myśli co zrobić z tą ogromną ilością śmieci, którą produkujemy! Proponuję ponownie zrobić kampanię jakie odpady wrzucać do poszczególnych pojemników, bo nie wszyscy w dalszym ciągu się orientują.
szanuj zieleń