UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo cieszy fakt, że ktoś myśli co zrobić z tą ogromną ilością śmieci, którą produkujemy! Proponuję ponownie zrobić kampanię jakie odpady wrzucać do poszczególnych pojemników, bo nie wszyscy w dalszym ciągu się orientują.

szanuj zieleń

Anuluj