UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby nie byly to 4 piętrowe kloce. Z drugiej strony nie będzie syfu bo co niektórzy zrobili sobie tam smietnik więc powinno byc czysciej. Kolejna sprawa miasto powinno zająć się otoczeniem. Grunwaldzka od ronda dziurawa a chodnik koslawy do samego gronowa. Ktoś lisal wyżej o przylaczeniu gronowa do Elbląga. Zapomnij, już była próba raz. Nawet nazwy ulic porobili. Oni mają w. .. .Miasto

Art :)

Anuluj