UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Upadły Harley - Ten komentarz jest poniżej poziomu szamba. Ludzi tak uczciwych jak w Prawie i Sprawiedliwośći nie ma i nie było nigdy w żadnej innej partii politycznej.

TeofilSkorupa

Anuluj