UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Upadły Harley - Ten komentarz jest poniżej poziomu szamba. Ludzi tak uczciwych jak w Prawie i Sprawiedliwośći nie ma i nie było nigdy w żadnej innej partii politycznej.
TeofilSkorupa
@Upadły Harley - Ten komentarz jest poniżej poziomu szamba. Ludzi tak uczciwych jak w Prawie i Sprawiedliwośći nie ma i nie było nigdy w żadnej innej partii politycznej.
TeofilSkorupa