UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak "Miasto"bierze się za budowę czegoś to na 100% coś zostanie zrypane. Trza wymienić tych dyletantów z UM i i porządnego prezydenta !
Jak "Miasto"bierze się za budowę czegoś to na 100% coś zostanie zrypane. Trza wymienić tych dyletantów z UM i i porządnego prezydenta !