UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak "Miasto"bierze się za budowę czegoś to na 100% coś zostanie zrypane. Trza wymienić tych dyletantów z UM i i porządnego prezydenta !


Anuluj