UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@balbinka - Ciekawe czy jak by ktoś sprawdził kogo najczęściej wozi ta darmowa taksówka to czy nie okazało by się że wozi najczęściej czyjegoś bliskiego bardzo wysoko postawionego z ratusza.

Khfh

Anuluj