UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Profesorze Baum czy nie czas isc na wmeryture. Elblaskie Stare Miasto jest tak zaprojektowane jakby to bylo stare inowe / hotel VIVALDI/. Co jest z architektami z Elblaga? Moze ktos z odwaznych architektow powie jak jest naprawde. Prywatnie wiem ze malo kto sie zgadza z Panem Profesorem.

Henry

Anuluj