UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysł wspaniały, ale zaraz padnie. Ten szum jest po to aby uciszyć gawiedź (bez obrazy). Za takie pieniadze przebudowac dwa skrzyżowania, oswietlenie, chodniki i drogi rowerowe, a do tego poszerzyć ulice??? Niedawno oddali samą ścieżkę rowerową na Kościuszki - ścieżka długości niecałych 2 km a koszt: 4 249 431 zł. A tutaj jeszcze chcą zrobić w przyszłym roku a wiadomo że ceny rosną. Szkoda.
jimi