UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Rosjanie przyjdą jak w 45 tym by znowu nas wyzwolić spod okupacji. Tym razem katopissowskiej

Witamy kwiatami

Anuluj