UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Rosjanie przyjdą jak w 45 tym by znowu nas wyzwolić spod okupacji. Tym razem katopissowskiej
Witamy kwiatami
@RobertKoliński - Rosjanie przyjdą jak w 45 tym by znowu nas wyzwolić spod okupacji. Tym razem katopissowskiej
Witamy kwiatami