UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciągnąc temat proszę zapytać się Pani Prezes kiedy powstaną parkingi przy tych wyremontowanych blokach a rzeczywiście w szczególności przy wyżej wymienionej ulicy Wybickiego.


Anuluj