UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo często dzieci w niedzielę same siedzą w pokoju. bo rodzice po sobotniej imprezie spią do południa! I co Pani na taki odpoczynek rodzinny?


Anuluj