UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Truso - A dlaczego tylko od handlu, a nie od pracy w ogóle? W czym ludzie w aptekach, na stacjach benzynowych i w pracujący w systemach 4 brygadowych są gorsi? Leki i paliwko też sobie możecie kupić spokojnie w pozostałe dni.


Anuluj