UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedawno opublikowano ankietę z której wyniki że prawie 80 % Polaków chce żeby sklepy w niedzielę były czynne a tu teraz mamy wysyp komentarzy pisanych jakby przez jedną osobę. Niby teraz wszyscy chcą zamknirtych sklepów tylko ze ja wśród znajomych nie znam nikogo kto byłby za zakaxem
Mieszkanieceg