UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego pismani wybrali akurat niedzielę? W niedzielę były płacone "setki". Zakazują zarabiać uczciwie a sami kradną ile wlezie

Takie buty

Anuluj