UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Il.ng - Sklepy osiedlowe maja duuużo wyższe, często jeszcze mocno podwyższone w niedzielę ceny, Wiesz o tym? Nie wszystkich jest stać w nowym ładzie na osiedlowe zakupy, a nie mają na to czasu w tygodniu. Uważasz, że po 22 mam robić zakupy? Może chcę odpocząć? Po drogie mamy podobno demokrację? W NORMALNYCH krajach w niedzielę sklepy są czynne (może to być nawet 4 godziny)i można zrobić taniej zakupy. To co w Polsce się dzieje to terror religijny i tyle.

Np.

Anuluj