UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po 1.można zorganizować sobie życie tak żeby zakupy zrobić poza niedzielą. Jeśli p. Błażejowi pęknie uszczelka a nie pomyślał by mieć coś czym może sobie naprawić to oprócz wlania do pustego łba wody może zadzwonić na numer alarmowy. Po 2.w niedziele można robić zakupy tylko nie w wielkich sklepach. Możesz dopomóc pana Zbyszka Mariana czy panią Krysię ze sklepiku osiedlowego lub warzywniaka. Po 3.jeśli jesteś tak łasy na kasę że pracujesz 6 dni w tygodniu to stać Cię na zakupy w lokalnych sklepach, gdzie dajesz zarobić lokalnym przedsiębiorcom a nie zagranicznym wyzyskiwaczom. Osobiście sam pracuję w handlu i wiem że niedizela to jedyny dzień gdzie mogę spokojnie spędzić go z rodziną i coś zaplanować a nie liczyć na koniec miesiąca że w grafiku się uda. A najgorsi są Ci co mówią "zmień pracę"gdzie sami nie mogą w tygodniu zrobić zakupów bo praca im nie pozwala - jak nie możesz w tygodniu zrobić zakupów to "zmień pracę!"

Il.ng

Anuluj