UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz tylko w koszmarnie drogich osiedlowych sklepikach ze starym marnym towarem cokolwiek kupisz. Normalności w tym kraju nie będzie już nigdy? Zagłosuję na partię, która rozwiąże konkordat i sprowadzi polski kler na ziemię. Komu na tym zależy, komu.


Anuluj