UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłoby dobrze gdyby łuku nie trzeba było robić. I też tak nie może być, aby egzaminatorzy za byle co oblewali. Egzamin powinien być po to, aby sprawdzić czy nie ma zagrożenia w ruchu drogowym
Byłoby dobrze gdyby łuku nie trzeba było robić. I też tak nie może być, aby egzaminatorzy za byle co oblewali. Egzamin powinien być po to, aby sprawdzić czy nie ma zagrożenia w ruchu drogowym