UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłoby dobrze gdyby łuku nie trzeba było robić. I też tak nie może być, aby egzaminatorzy za byle co oblewali. Egzamin powinien być po to, aby sprawdzić czy nie ma zagrożenia w ruchu drogowym


Anuluj