UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jak będą uczyć rodzice co mają ciężką nogę albo jeżdżą na podwójnym gazie. Czy ministerstwo szykuje nam strach wychodzenia na chodniki ?

Ggh

Anuluj