UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak będą uczyć rodzice co mają ciężką nogę albo jeżdżą na podwójnym gazie. Czy ministerstwo szykuje nam strach wychodzenia na chodniki ?
Ggh
Ciekawe jak będą uczyć rodzice co mają ciężką nogę albo jeżdżą na podwójnym gazie. Czy ministerstwo szykuje nam strach wychodzenia na chodniki ?
Ggh