UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - No jak ktoś ma kasę, to może opłacać prywatnych nauczycieli - nikt nie broni. Zaraz zacznie się ujadanie właścicieli szkół i szkółek jazdy że tak się nie godzi - ale o co chodzi, jeśli egzamin zdany.

Abnegat

Anuluj