UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas w koncu to zmienic bo ten archiczny kurs nadaje się do du. .. .y! W innych krajach juz dawno ma to ręce i nogi, rodzic ma prawo jezdzic i uczyc, nakleja na szybę oznakowanie i uczy! Tu ani fachowej nauki jazdy się nie nauczysz, 10 razy cię obleją i robią kasę! Panstwo w panstwie! Czas zmienic wszystkie archaizmy i wymienic towarzystwo archaiczne wszędzie!


Anuluj