UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sw. Ducha 1 to szeroko zbudowana piękna barokowa kamienica z 1650.Nr 2 na przedwojennych zdjęciach zajmuje banalna kamienica w stylu 19-wiecznym (być może przebudowany wówczas dom zabytkowy). Nr 3 to już odbudowana obecnie kamienica z przedprożem, tzw Kamieniczka Elbląska. Każda następna parcela tej ulicy jest zabudowana. Gdzie zatem mają stanac te inne domy w duchu retrowersji?

Coś tu nie gra

Anuluj