UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm myślą, że jak ogłoszą kolejny przetarg to ktoś zejdzie z ceny 5 milionów? To może niech ogłoszą 10 przetargów to może ktoś to zbuduje za 8 milionów. .. Zadziwia mnie myślenie urzędników. .. Kasy trzeba dołożyć a nie przetargi ogłaszać
Elblagpieknemiasto