UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pod ostatnim artykułem o tych blokach pisałem, że nie będziemy komu tego budować za te pieniądze. .. W czasach rozdmuchanej bańki mieszkaniowej, szalejącej inflacji i tego że dla większości przeciętnych "Kowalskich"mieszkanie to pozornie najlepsza inwestycja. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy-