UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolego powyzej naucz sie najpierw prawidlowej pisowni a dopiero porozmawiamy o mojej inteligencji i guscie niestety nie orseyowskim....Artykul jest malo logiczny i swiadczy o ograniczonej wiedzy osoby go piszacej.Pozdrawiam

x

Anuluj