UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolego powyzej naucz sie najpierw prawidlowej pisowni a dopiero porozmawiamy o mojej inteligencji i guscie niestety nie orseyowskim....Artykul jest malo logiczny i swiadczy o ograniczonej wiedzy osoby go piszacej.Pozdrawiam
x