UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ZUS to powinien trzymać mordę w kuble. Żyją za składki ludzi mało kto wie że tylko 1/3 składki która kazdy odprowadza jest naliczana na jego wirtualnym koncie Pytam się na co idzie reszta ?

Paweł 678

Anuluj