UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widać, to komentujących nie stać nawet na zakup ogródka działkowego ale komentują cos o czym pojęcia nie mają. Taki trolek siedzi i klepie w klawiatrurkę aby klepać. Baranie jeden z drugim, przyjdź, kup, zainwestuj i komentuj głupio bo widzę że dwóch z was cały czas notorycznie p... do tego co miasto na przetarg wystawia.