UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy zaczniecie używać mózgu? Wyjdziecie na ulice i pogonicię te warchlaki od koryta? Czemu ludzie za granicą wykonują te same czynności co my a mają płacone wielokroć lepiej niż w polsce? czemu płacimy tak wysokie podatki, opłaty itd. ?

Fer

Anuluj