UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POtrzebna jest zmiana prawa w zakresie wynajmu. Tak, aby chroniła WŁASCICIELA, a nie np, produktywną z zawodu madkę i jej sebixa wraz z rzeszą bombelków.

powiem krótko

Anuluj