UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POtrzebna jest zmiana prawa w zakresie wynajmu. Tak, aby chroniła WŁASCICIELA, a nie np, produktywną z zawodu madkę i jej sebixa wraz z rzeszą bombelków.
powiem krótko
POtrzebna jest zmiana prawa w zakresie wynajmu. Tak, aby chroniła WŁASCICIELA, a nie np, produktywną z zawodu madkę i jej sebixa wraz z rzeszą bombelków.
powiem krótko