UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz mieszkania w Pieniężnie są drogie?? Kto tam chce mieszkać?? Tam ani dróg, same lokalne wąskie, wszędzie daleko brak perspektyw na rozwój.
okoniowaty
A teraz mieszkania w Pieniężnie są drogie?? Kto tam chce mieszkać?? Tam ani dróg, same lokalne wąskie, wszędzie daleko brak perspektyw na rozwój.
okoniowaty