UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A teraz mieszkania w Pieniężnie są drogie?? Kto tam chce mieszkać?? Tam ani dróg, same lokalne wąskie, wszędzie daleko brak perspektyw na rozwój.

okoniowaty

Anuluj