UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
blondyna i x ... kolejne dwa megainteligety subkultury HH i orseya ... czy nie mozna zrobic jakiegos otwartego sezonu polowan na przyglupow bezmozgich ?
blondyna i x ... kolejne dwa megainteligety subkultury HH i orseya ... czy nie mozna zrobic jakiegos otwartego sezonu polowan na przyglupow bezmozgich ?