UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny świetny program, już Pinokio obiecał mieszkania i jakoś nic z tego nie wyszło. Całe szczęście co raz mniej ludzi wierzy w ten rząd.
Kolejny świetny program, już Pinokio obiecał mieszkania i jakoś nic z tego nie wyszło. Całe szczęście co raz mniej ludzi wierzy w ten rząd.