UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny świetny program, już Pinokio obiecał mieszkania i jakoś nic z tego nie wyszło. Całe szczęście co raz mniej ludzi wierzy w ten rząd.


Anuluj