UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

80 mln zł? i finom się płaca ale za 116 mln ? dziwne, polska stocznia nie chce 80 mln zł za pogłębiarkę? przecież to nie jest super tajny i wyrafinowany sprzęt do kopania super tajnych minerałów na marsie, no to macie przykład następny jak za rządów Pełowsko Pisowskich + ferajna działają stocznie, absurd? polskie stocznie nie mają zdolności produkcyjnej mają co najwyżej remontowe, dlatego statki budowali nam duńczycy, japończycy i chińczycy dla PŻm-u itd bo zanim by je wybudowali to rozkradli by wszystko tak jak tego biednego Gawronka co budowali go 20 lat i kosztował 1 miliard zł, tą pągłebiarkę budowali by pewnie 2 lata bo to taki tajny sprzęt i zaawansowany co go ruskie satelity namierzajo z kosmosu i strzelajo laserkami żeby ludzi głowa na budowie bolała i nie mogli pracować

super partia k....o

Anuluj