UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabawne są te przetargi. Zamawiający w SIWZ pisze koncert życzeń A póżniej chce mieć to za półdarmo. Moim zdaniem zamawiający powinien ponosić koszty odrzucenia takiej oferty. Jak nie masz kasy to nie kupuj. Proste.