UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze nam brak autobusow na prad malo Wam podwyzek zywnsci pradu bilet u kierowcy noramlnby 4zeta co Oni robia z ludzmi
jeszcze nam brak autobusow na prad malo Wam podwyzek zywnsci pradu bilet u kierowcy noramlnby 4zeta co Oni robia z ludzmi