UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej zrobić autobusy na pedały, ekologia i zdrowie w jednym, Mosir mógł by zorganizować szkolenia, a nowa pani radna katechetka mogła by poprowadzić katechezę podczas jazdy

siostra Maria

Anuluj