UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to bym chciał doczekać autobusów jeżdżacych z częstotliwością większą niż raz na 50 minut i jeszcze powrotu - 7,9,11,12,14.


Anuluj