UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to bym chciał doczekać autobusów jeżdżacych z częstotliwością większą niż raz na 50 minut i jeszcze powrotu - 7,9,11,12,14.
Ja to bym chciał doczekać autobusów jeżdżacych z częstotliwością większą niż raz na 50 minut i jeszcze powrotu - 7,9,11,12,14.